Dainamės socialiai atsakingų įmonių sąrašu. Tai kompanijos, kurios dalį savo pelno skiria visuomenės ir gamtos labui, siekdamos pagerinti žmonių ir aplinkos būvį.

Medžių sodinimas Lietuvoje

Kurkuma.lt – ajurvedinių prekių ir jogos reikmenų elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Kurkuma siūlo labai platų kokybiškų ir ekologiškų prekių asortimentą. Kiekviena joga bei ajurveda besidomintis čia ras sau tinkamų prekių už gerą kainą. Ir svarbiausia, kad Kurkuma įsispareigoja pasodinti po vieną medį nuo kiekvieno jūsų užsakymo elektroninėje parduotuvėje. Medžiai sodinami Lietuvos teritorijoje. Tikrai labai graži ir socialiai atsakinga akcija, kurioje labai kviečiame sudalyvauti.

Jadeyoga.com – daugiau nei šimtmetį egzistuojantis prekinis ženklas, kuris perduodamas iš kartos į kartą. Jade Yoga pardavinėja itin koybiškas jogos prekes. Jų parduodami jogos kilimėliai labai vertinami patyrusių jogos mokytojų. Jade Yoga bendradarbiauja kartu su „Trees for the Future“ projektu. Jade Yoga remia projektą ir įsipareigoja už kiekvieną nupirktą jogos kilimėlį pasodinti vieną medį.

Labai palaikome verslus, kurie rūpinasi ne vien pelnu sau, bet taip pat aktyviai remia judėjimus bei iniciatyvas palaikančias gamtos išsaugojimą, tvarius sprendimus visuomenei ir gamtai.